درباره ما

با توجه به کاهش تنوع نوشیدنی های سالم، ارگانیک و فراسودمند از سبد غذایی خانواده های کشور ما و کشش آن ها به سمت مصرف بی رویه ی نوشابه های مضر و هم چنین از آن جایی که جهان رو به سوی غذاها و نوشیدنی های فراسودمند، ارگانیک و مغذی است، شرکت آراسپ برآن است تا با ارایه ی نوشیدنی هایی در حوزه سلامت و ارگانیک، قدمی در جهت ارتقای سلامتی هم وطنان بردارد. شرکت یکتا آراسپ شرق با نام تجاری “آراسپ”، دارنده نمایندگی انحصاری چند شرکت و برند معتبر اروپایی در زمینه ی نوشیدنی های فراسودمند و ارگانیک با شعار “ارگانیک بنوشید، سالم بمانید” فعالیت می کند.


نوشیدنی های ارگانیک فاقد هرگونه افزودنی ها و مواد نگهدارنده ی شیمیایی هستند و در کشت مواد اولیه ی آن ها هیچ گونه کود و سموم شیمیایی برای دفع آفات و یا تغییرات ژنتیکی غیر مجاز اعمال نمی شود. متأسفانه جای این گونه نوشیدنی ها که در اروپا، آمریکا و برخی کشورهای آسیایی توسعه یافته رواج چشمگیر داشته و رو به افزایش است، در کنار صدها نوع نوشیدنی وارداتی و یا تولیدی کشور ما بسیار خالی است.

و اما نوشیدنی های فراسودمند به آن دسته از نوشیدنی ها گفته می شود که علاوه بر تأمین هدف اولیه از مصرف نوشیدنی که رفع عطش، تأمین انرژی و حفظ بقاست، در گام بعدی موجب بهبود و افزایش سلامت و کاهش احتمال بروز بیماری های مزمن شود. این نوع نوشیدنی ها دارای ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن هستند که موجب افزایش سلامت گردیده و به همین دلیل به آن ها فراسودمند گفته می شود.

شرکت آراسپ در زمینه تولیدات خود موفق به اخذ استانداردها و ایزوهای 9001 (نشان استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت مواد غذایی/Certificate of Quality Management Systems) و 22000 (نشان استاندارد بین المللی مدیریت ایمنی مواد غذایی/ Certificate of Food Safety Management Systems) از شرکت ICS Group از کشور کانادا شده است.